piątek, 12 września 2014

Uzdrawianie gamma

Tytuł: Uzdrawianie gamma

Autor: Chris Walton
Rok wydania: Białystok 2014
Gatunek: poradnik
Liczba stron: 273
Źródło/Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Ostatnie książki o tematyce uzdrawianie metodą gamma trochę mnie zawiodły. Brakowało w nich sensownych ćwiczeń, metod leczenia stresu i niepokoju, a jak już były to dość szczątkowe i słabo opisane. Z książką Waltona jest jednak inaczej, autor, psycholog sportowy dopieścił te braki i stworzył pełnowartościowy podręcznik uzdrawiania gamma.

Poradnik napisany jest bardzo ciekawie, to także odróżnia go spośród dziesiątek innych nudnawych książek o tej tematyce. Pan Chris potrafi zainteresować i przekonać do swoich metod zwalczania lęków. Publikacja bazuje na dziesiątkach innych źródeł psychologicznych, a także na książkach o gamma, autor korzystał również z internetu i porad innych psychologów, widać że napracował się przy książce, to także odróżnia jego poradnik od innych na rynku, w których zabrakło przypisów i odnośników do źródeł.

Dla tych, którzy nie wiedzą czym właściwie jest uzdrawianie gamma, kilka słów wyjaśnień – jest to metoda, która sprawia, że zmieniamy nasze przekonania na bardziej pozytywne, co skutkuje w dostarczenie nam nowych sił i pokonanie gryzących nas demonów: stresu, niepokoju, zwątpienia i strachu.


Autor zapewnia, że w 5 minut możemy pozbyć się negatywnego myślenia i niektórych stanów lękowych, okazuje się, że jest to możliwe, ale potrzeba do tego sporo naszej inicjatywy, ćwiczeń. Jak do tej pory najlepszy poradnik o uzdrawianie tą metodą jaki czytałem, polecam.


Książkę przeczytałem dzięki uprzejmości Wydawnictwa
 Studio Astropsychologii, za co serdecznie dziękuję! 
http://studioastro.pl/

4 komentarze:

 1. Bardzo cenię sobie książki tego wydawnictwa, o tej metodzie nie słyszałam, ale jak widzę warto zapoznać się z książką!

  OdpowiedzUsuń
 2. Unikam raczej takich książek, więc wątpię, żebym się skusiła :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie słyszałam nigdy o tej metodzie. Chętnie o niej poczytam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja szukam ukojenia w nieco innych książkach.

  OdpowiedzUsuń