niedziela, 2 listopada 2014

Rozmowy z dystansu

Autor:  Krzysztof Ziemiec
Rok wydania: Kraków 2014
Gatunek: wywiad, publicystyka
Liczba stron: 108
Źródło/Wydawnictwo: Wydawnictwo M


Rozmowy z dystansu, to zbiór wywiadów. Krzysztof Ziemiec przeprowadza rozmowę z Jarosławem Kaczyńskim, Marianem Krzaklewskim, kardynałem Dziwiszem, Pawłem Kukizem, Adamem, Danielem Rotfeldem, Normanem Davisem, Anną Dymną, Arcybiskupem Michalikiem, ks. Izakewiczem-Zalewskim, Kornelem Mazowieckim, Leszkiem Balcerowiczem, generałem Skrzypczakiem, Hanną Suchocką, Ewą Błasik, Stanisławem Grygielem oraz Romanem Kluską.

Z książki dowiemy się o planach rozmówców, o Kościele, rządzie, polityce zagranicznej i biznesie. Tematy uniwersalne, ale ludzie udzielający wywiadu to osoby niezwykłe. Gwiazdy, politycy, kler i historycy. Każdy wywiad, choć nie co krótki, przybliża nam ich plany. Dowiemy się co dla tych person jest najważniejsze, czym się zajmują w ostatnim czasie itd.

Ziemiec zebrał kilka najciekawszych wywiadów. Najbardziej interesującym jest sytuacja na naszej wschodniej granicy. Stan Polskiej Armii i sprawy związane z zagrożeniem wojną.


Książka, to coś w rodzaju skrótu z najważniejszych wydarzeń jakie mają miejsce w ostatnim czasie w Polsce. Dobrze być na bieżąco z tymi informacjami. Polecam publikację każdemu głodnemu świeżych informacji czytelnikowi.

Książkę przeczytałem dzięki uprzejmości Wydawnictwa M za co serdecznie dziękuję!!! 


    

4 komentarze:

 1. Bardzo lubię tego dziennikarza:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Książka już u mnie. Zapowiada się interesująca lektura.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam ją na półce. Czeka na swoją kolej.

  OdpowiedzUsuń
 4. Właśnie rozpoczęłam lekturę.

  OdpowiedzUsuń